DJI Mavic 2 Enterprise DUAL - Demonstracinė prekė

 • Kraunamos nuotraukos

  DJI Mavic 2 Enterprise DUAL - Demonstracinė prekė

  2199 
  Prekė išparduota.
  Susisiekite

  Ši skraidymo mašina yra labai kompaktiška, tačiau savo mažu korpusu sujungia moderniausias technologijas: dinaminį priartinimo objektyvą, „OcuSync 2.0“ sistemą ir „DJI AirSense“ technologiją. Bet tai dar ne viskas. Norėdami dirbti prasto matomumo sąlygomis, drone yra stiprus apšvietimas, kuris rodo kelią ir neleidžia dronui pasimesti, garsiakalbis, kad komandinis darbas būtų patogesnis, ir signalinės lemputės, padidinančios saugumą darbo metu net tamsoje. 

  Gamintojas
  DJI
 • Nepilotuojama technologija pramoniniam naudojimui:

  „Mavic 2 Enterprise“ yra viena galingiausių bepiločių DJI pramoninių dronų linijoje. Jis sugeba išspręsti beveik visas užduotis ir patenkinti visų įmonių, kurios aktyviai integruoja nepilotuojamas technologijas į savo gamybos procesus, veiklos poreikius. Naujasis dronas išsiskiria didesniu patikimumu, saugumu, pažangia programine įranga. 

  Naudojimasis dronu sprendžiant visuomenės saugumo problemas:

  „Mavic 2 Enterprise“ įrenginiai leidžia lengvai naudotis platforma įvairiose žmogaus veiklos srityse: sprendžiant visuomenės saugumo problemas (gaisrų gesinimas, avarinis gelbėjimas), tikrinant energetikos objektus, transportą, ryšius ir dar daugelį kitų užduočių. Tiekimo modulių pobūdis ir galimybė prijungti papildomus elementus leidžia droną naudoti ir kitose programose. 

  Patobulinta vizija ir aiškumas:


  Naudodami „Isotherm“ vartotojai gali tiksliai matuoti šilumą pagal įvairius objektus ir scenarijus. 

  Kompaktiškas ir sulankstomas:


  „Mavic 2 Enterprise“ susilanksto ir sveria tik 905 gramus, todėl vartotojai droną gali lengvai laikyti ir gabenti visur, kur tik operacija juos nuveš.