DJI Mavic 2 Enterprise Zoom - Demonstracinė prekė

 • Kraunamos nuotraukos

  DJI Mavic 2 Enterprise Zoom - Demonstracinė prekė

  2169 
  Prekė išparduota.
  Susisiekite

  Ar nesvajojote apie kompaktišką, praktišką ir galingą droną, galintį išspręsti beveik visas užduotis? Dabar tokia skraidymo mašina yra beveik jūsų rankose. Tai „Mavic 2 Enterprise“. Juo galite išplėsti savo verslo galimybes, nes tai ne tik gali išspręsti daugybę reikalingų užduočių, bet ir yra beveik pasirengęs skristi. 

  Gamintojas
  DJI
 • Veikia esant žemai temperatūra:

  Pramonės iššūkiai dažnai vyksta esant prastoms oro sąlygoms. Pavyzdžiui, dažnai reikia tikrinti daiktus arba gelbėti žmones ir įrangą esant žemai temperatūrai. Tokiais atvejais įprasta baterija žymiai sumažins jos talpą, taigi ir drono skrydžio laiką. „Mavic 2“ ši baimė negąsdina, nes jos išmaniajame įkrovimo šaltinyje yra šildymo funkcija. 

  Dar protingesnis ir efektyvesnis:

  „Mavic 2 Enterprise“ tapo ne tik galingesnis ir patogesnis, bet ir efektyvesnis bei sumanesnis, naudojant pažangią programinę įrangą sudėtingoms įmonės užduotims atlikti. Tokios programos kaip „DJI Pilot“ ir „DJI Flighthub“ padeda operatoriui ir visiems komandos nariams sėkmingai pasiekti savo tikslus per minimalų laiką ir išlaidas

  Priartinkite ir nutolinkite:


  „Mavic 2 Enterprise“ siūlo 2x optinio ir 3x skaitmeninio priartinimo kameras, kad operatoriai galėtų atlikti artimas operacijas ir likti arti operacijos laikydamiesi saugaus atstumo. .