DJI Phantom 4 Multispektrinė

 • DJI Phantom 4 Multispektrinė

  4999 
  Prekė išparduota.
  Susisiekite

  Šis dronas renka duomenis automatiškai beveik be jūsų įsikišimo. „P4 Multispectral“ drone yra integruota daugiaspektrė kamera, fiksuojanti 6 skirtingus spektrus, o tai leidžia labai tiksliai nustatyti augalų sveikatą ir gyvybingumą konkrečioje jūsų lauko vietoje. Šis dronas taip pat leidžia realiu laiku stebėti savo pasėlių sveikatą. 

  Gamintojas
  DJI
 • Jungtinių Tautų maisto ir žemės ūkio organizacija mano, kad bendra maisto gamyba iki 2050 m. Turėtų padidėti apie 70%, kad patenkintų augančių gyventojų maisto poreikį. Norėdami įveikti šį iššūkį, žemės ūkio pramonė nori pristatyti naujausias technologijas, kurios padidina produktyvumą, išlaikant įmonės tvarumą ir pelningumą.

  Žemės ūkio pramonės naujovės padidino produktyvumą ir suteikė ūkininkams daugiau galimybių, pradedant mechanizuotomis gamybos priemonėmis, skirtomis pagerinti ūkio efektyvumą, iki skaitmeninės informacijos, padedančios praktiškai atlikti mokslinius tyrimus.

  Dronai, yra svarbus žingsnis perkeliant mąstymą į išmanųjį žemės ūkį, nes jie daug greičiau nei tradiciniai metodai automatizuoja duomenų rinkimą ir sukuria veiksmingas žinias.

  Ar esate pasirengęs žengti kitą didelį žingsnį? Jūs gaunate konkurencinį pranašumą, kai preciziniam ūkininkavimui pradėsite naudoti „DJI Phantom 4“ droną su daugiaspektrine kamera. 

  Funkcijos:

   

  • „TimeSync“ modulis tiksliam vaizdų išdėstymui
  • Daugiaspektrinė vaizdo sistema
  • NDVI vaizdas rodomas realiu laiku
  • RTK (realaus laiko kinematikos) skrydžio tikslumas (1 cm horizontaliai, 1,5 cm vertikaliai)
  • Maksimali teritorijos aprėptis vienu skrydžiu 47 ha (skrendant 180 m aukštyje)
  • Integruotas spektrinis sensorius, skirtas saulės šviesai, kad būtų gauti tikslūs rezultatai

   

  Tikslusis žemės ūkis:

  Visais augimo etapais daugiaspektriai vaizdai gali padėti profesionalams, pateikdami žmogaus akiai nematomą informaciją visame elektromagnetiniame spektre. Prieiga prie šių duomenų ir vėliau gautų vegetacijos indekso duomenų, tokių kaip NDRE ir NDVI, leis ūkininkams laiku ir pagrįstai priimti sprendimus dėl pasėlių perdirbimo, sąnaudų mažinimo, išteklių išsaugojimo ir derliaus maksimizavimo.

  Aplinkos monitoringas:


  Įprastines augalų patikras ir priežiūrą galima padaryti protingiau ir efektyviau naudojant P4 multispektrį – pasitelkiant jo daugiaspektrinę patirtį miškų sveikatai stebėti, biomasei matuoti, pakrančių žemėlapiams nustatyti ar pakrančių augmenijai tvarkyti, tuo pat metu saugant buveines ar ekosistemas ir dar daugiau.


  Gaukite greitą augalų sveikatos apžvalgą
  P4 Multispectral sujungia duomenų rinkimo procesą, kuriame pateikiama pasėlių sveikatos ir augmenijos valdymo apžvalga. DJI sukūrė šią platformą su tokiais pat galingais standartais, įskaitant maksimalų skrydžio laiką 27 minutes ir perdavimo nuotolį iki 7 km su „OcuSync“ sistema.

   

  Žiūrėk po žeme:


  Rinkti žemės ūkio vaizdus dabar yra lengviau ir efektyviau nei bet kada, naudojant įmontuotą stabilizuotą vaizdų sistemą, kuri iš karto renka visus duomenų rinkinius. Prieiga prie informacijos, kurią surinko 1 RGB kamera ir 5 kamerų daugiaspektro kamerų sistema, apimanti mėlyną, žalią, raudoną, raudoną tolimą ir artimą infraraudonųjų spindulių juostą – visi 2 MP su pasauliniu užraktu, ant 3 ašių stabilizuoto kabelio.

  Integruotas saulės spindulių spektro sensorius tiksliems rezultatams pasiekti:


  Ant drono integruotas saulės jutiklis fiksuoja saulės spinduliuotę, maksimaliai padidindamas duomenų rinkimo tikslumą ir nuoseklumą skirtingu metu. Apdorojus duomenis, ši informacija padeda gauti tiksliausius NDVI rezultatus.

   

  Peržiūrėkite tiek RGB, tiek NDVI srautus:


  Profesionalams, norintiems sužinoti daugiau, nepakanka vaizdų iš oro. Perjunkite pradinį normalizuotą augalijos indekso (NDVI) skirtumą ir RGB realaus laiko įvestį, kad iškart vizualiai parodytumėte, kur reikia dėmesio, kad būtų galima greitai priimti greitą sprendimą dėl gydymo.

  Centimetro tikslumas:


  Gaukite „DJI TimeSync“ tikslią visų šešių fotoaparato vaizdų padėties nustatymo laiką realiu laiku ir tiksliai pateikite centimetrų tikslumą. „TimeSync“ sistema nuolat išlygina oro eismo valdiklius, RGB ir NB kameras bei RTK modulį, fiksuodama padėties nustatymo duomenis CMOS centre ir užtikrindama, kad kiekvienoje nuotraukoje būtų naudojami tiksliausi metaduomenys. Visos kameros atlieka griežtą kalibravimo procesą, kuris matuoja radialinį ir tangentinį objektyvo iškraipymą. Surinkti iškraipymo parametrai yra saugomi kiekvieno atvaizdo metaduomenyse, o tai leidžia kiekvienam vartotojui pritaikyti papildomo apdorojimo programinę įrangą.

   

  „D-RTK 2“ mobiliosios stoties ir NTRIP suderinamumas:

  Pagerinkite RTK padėties nustatymo tikslumą be interneto ryšio, prijungdami P4 daugiaspektrinį D-RTK 2 prie didelio tikslumo GNSS mobiliojo stoties ir NTRIP (RTCM tinklo transportas per interneto protokolą) 2 arba įrašydami palydovo stebėjimo duomenis, naudojamus Kinematikos apdorojimui (PPK).

  Suplanuokite skrydžius:


  Suplanuokite skrydžius, atlikite automatines misijas ir tvarkykite skrydžio duomenis naudodamiesi „GS PRO“ – pirmaujančia DJI „iOS“ skrydžių planavimo programa.

   

  Rinkti duomenis:


  Efektyviai užfiksuokite daugiaspektrinius vaizdus didelėje srityje naudodami P4 daugialypį spektrą ir gaukite probleminių sričių apžvalgą.

  Išanalizuokite duomenis:


  Norint pasiekti norimus augalų sveikatos rezultatus, antenos duomenis galima lengvai pasiekti ir apdoroti naudojant augalinę metriką ir parametrus.

   

  Nuspręskite pagal duomenis:


  Remiantis tiksliais bepiločių orlaivių duomenimis, galite matyti kurios vietoms reikia priežiūros.