Parrot ANAFI USA

 • Parrot ANAFI USA

  8500 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Parrot ANAFI USA - bepilotis orlaivis sukurtas viešajam saugumui užtikrinti. Specialiai kariuomenei kurtas dronas turi išskirtines technines savybes greitai, tyliai ir saugiai atlikti skrydžio misiją. Duomenų šifravimo ir privatumo funkcijos atitinka Europos Sąjungos Bendrąjį druomenų apsaugos reglamentą (BDAR) ir užtikrina surinktų duomenų konfidencialumą.

   

  Aktualiausi parametrai:

  • tyliausias bepilotis orlaivis savo klasėje - 79 dB (matuota dronui esant 50 cm aukštyje)
  • sveria tik 500 g, o gali skristi net 32 minutes
  • 21 MP šiluminio ir RGB režimų kamera
  • 32 kartų priartinimo funkcija
  • puikiai pritaikytas skraidyti lietingu oru - IP53 standartas
  • atsparus dulkėms
  • vaizdo stabilizatorius užtikrina aukštos raiškos duomenis net prie 15 m/s vėjo
  • autonominiai skrydžiai
  • kibernetinis saugumas  

 • 32 kartų vaizdo priartinimas

   

  Parrot ANAFI USA modelio kameros stabilizatorius ir inovatyvi optika buvo kurta atsižvelgiant į ugniagesių darbo specifiką - siekiant greitai ir saugiai rasti ir įvertinti gaisro židinių lokacijas. Šis bepilotis orlaivis turi 21 MP RGP ir šiluminę kamerą, kuri leidžia, naudojant 32 kartų priartinimo funkciją, objektus detaliai matyti net iš 5 kilometrų atstumo.

  ANAFI USA bepiločio orlaivio kamera gali fiksuoti vaizdą dvigubu režimu tuo pat metu - RGB ir ANAFI USA FLIR šiluminės kameros. Ši techninė drono savybė leidžia efektyviai vykdyti žmonių ar turto gelbėjimo misijas gaisro metu. Šiluminės kameros pagalba gaisrininkai geba greitai pamatyti gaisro židinių lokaciją, o RGB funkcija leidžia tuo pačiu metu pastebėti ir identifikuoti objektus, esančius net 2 km atstumu.  

   

   

  Paprastas ir greitas valdymas


  Parrot ANAFI USA yra lengvai paruošiamas misijai - užtrunka vos 55 sekundes. Tai leidžia viešojo saugumo specialistams dar greičiau reaguoti kritinėse situacijose.

  Kita svarbi drono savybė, kuri daro pareigūnų darbą efektyvesniu - veikimas uždarose patalpose ar teritorijose kur nėra ryšio. ANAFI USA veikimui nėra būtinas GPS signalas, todėl drono pilotui atsiveria platesnės misijų galimybės, nes leidžia neprisirišti prie lokacijos. Taip pat, svarbus aspektas, kad šis dronas neturi gamykliškai nustatytų neskraidymo zonų. Tai leidžia pareigūnams taupyti laiką ir išvengti papildomų rūpesčių dėl neskraidymo zonų atrakinimo.

  ANAFI USA sveria tik 500 g, o gali skristi net 32 minutes. Šis bepilotis orlaivis yra lengvai transportuojamas, greitai sulankstomas ir lengvai paruošiamas misijai.

   

   

  Patikimas ir saugus


  ANAFI USA bepiločiu orlaiviu surinkta informacija saugiai užšifruojama SD kortelėje, naudojant AES-XTS algoritmą su 512 bitų rakto ilgiu. ANAFI USA Secure Digital (SD) kortelės šifravimo funkcija užtikrina, kad išsaugotų duomenų nebūtų galima nuskaityti, jei dronas ar SD kortelė būtų pamesta arba pavogta. Užšifravus duomenis, juos galima nuskaityti tik naudojant iššifravimo raktą.

  Bepilotis orlaivis taip pat turi saugų WPA2 Wi-Fi ryšį. WPA2 užtikrina ryšio tarp nuotolinio valdymo pulto ir drono autentifikavimą ir šifravimą.

  Drono programinė įranga apsaugota nuo bet kokių kenkėjiškų modifikacijų.

  ,,Parrot" įmonė naudoja patikimus standartus ir atvirus protokolus (pvz., Wi-Fi, WPA2, RTP/RTSP, H.264 ir GUTMA), kad užtikrintų didžiausią visų įrašytų duomenų sąveiką ir saugumą. Vartotojai gali pasirinkti dalytis duomenimis, per „FreeFlight 6“ programą. Pagal numatytuosius nustatymus jokie duomenys nėra bendrinami be vartotojo sutikimo. Pasirinkus šią funkciją, skrydžių duomenys ir žurnalai saugomi saugiuose serveriuose Europoje, be vietinių, drone esančių duomenų kopijų. Drono funkcijos visiškai atitinka Europos Sąjungos Bendrąjį duomenų apsaugos reglamentą (BDAR). 

   

   

  Inovatyvios skrydžio funkcijos


  ANAFI USA bepiločio orlaivio skrydžio funkcijos leidžia suplanuoti autonominį skrydį pagal naudotojo nustatytas koordinates. Taip pat pažymėti norimą sekti objektą. Dronas turi automatiškai įrašomą pakylimo lokaciją, todėl baterijai senkant, orlaivis tiksliai žino kur jam sugrįžti. ANAFI USA fiksuoja tikslias bepiločio orlaivio GPS koordinates - taip pateikiama išsami vietos informacija, kuri padeda operacijų metu greitai orientuotis. Pavyzdžiui, rasti ieškomus objektus, nustatyti pavojingas medžiagas ir pan.  

   

  Komplektacija:

  ANAFI USA dronas;

  Išmaniosios drono baterijos, 3 vnt.

  Skycontroller 3 valdymo pultas

  Ekrano laikiklis

  USB kroviklis

  Papildomų propelerių komplektas

  USB laidai

  Kietas lagaminas  

 • Alternatyvios prekės