DJI Phantom 4 RTK

 • DJI Phantom 4 RTK

  1500 
  Prekė išparduota.
  Susisiekite

  Naujausias ir vienintelis specializuotas DJI dronas tiksliam aerokartografavimui Phantom 4 RTK su integruota GNSS antena. Naudokite mažiau GCP (kontūrženklių) atlikdami aerokartografavimo darbus! 

  Gamintojas
  DJI
  Kamera
  1“ sensorius, 20 MP, mechaninis užrakto tipas
  PPK galimybė
  Yra
  Skrydžio laikas
  55 min
  Pataisos realiu metu
  Yra, LitPOS
  Programinė įranga
  Automatinių skrydžių planavimui DJI GS RTK
  Tikslumas horizontalus/vertikalus
  1 cm+1ppm/1.5cm+1ppm
 • Nuo šiol darbuokitės efektyviau

  Naujausias ir vienintelis specializuotas DJI dronas tiksliam aerokartografavimui Phantom 4 RTK su integruota GNSS antena. Skridimo metu dronas fiksuoja koordinates iki mm tikslumo, o galutinis rezultatas ir atlikti matavimai dronu sugeneruojant ortofoto gaunasi cm tikslumu gaunant korekcijas iš LitPOS tinklo ar DJI bazinės stoties.

  RTK modelis kartu su pulteliu turi integruotą ekraną, kuriame jau įdiegta speciali programa automatinių misijų planavimui DJI GS RTK. Jos dėka aerokartografavimo procesas tampa tik dar paprastesnis ir greitesnis. GS RTK programėlėje galite įkelti teritorijos, kurioje norima surinkti duomenis ribas ir programėlė atsižvelgdama į tai suplanuos optimaliausią maršrutą. Galėsite nusistatyti norimą skrydžio aukštį ar GSD (ang. ground sampling distance), greitį, fotografavimo parametrus ir t.t. Taip pat prieš skrydį matysite planuojama misijos laiką, o skrydžio metu galėsite sekti misijos baigtumą %. Drono baterijai senkant jis automatiškai grįš į paleidimo vietą, o pakeitus bateriją (kurios komplektacijoje yra dvi, o tai užtikrina skrydžio laiką iki 1 val.) tęs darbą nuo vietos, kurioje paskutinį kartą padarė nuotrauką. Misijai pasibaigus dronas vėl grįš į paleidimo vietą pateikdamas skrydžio statistiką (surinktų nuotraukų skaičių, plotą, skrydžio laiką).