Trimble Inpho UASmaster

 • Trimble Inpho UASmaster

  39 
  Prekė išparduota.
  Susisiekite

  „UASMaster“ leidžia apdoroti duomenis, kuriuos renka beveik bet kokio gamintojo aparatinė įranga. Jis veikia tiek su fiksuoto sparno, tiek su sraigtasparnio tipo orlaiviais. Programinę įrangą pavyko sėkmingai apdoroti net naudojant rankines kameras, stebėjimo balionus ir kitų tipų nepilotuojamas oro sistemas. 

 • Remiantis pažangiausia „Trimble Inpho“ technologija, kuri daugiau nei 30 metų buvo skaitmeninės aerofotogrammetrijos rinkos lyderė.

  Tai sujungia labai intuityvią ir valdomą darbo eigą su lankstumu, teikia labai efektyvius interaktyvius redagavimo įrankius ir leidžia jums sukurti išsamias kokybės užtikrinimo ataskaitas. Tai yra įrankiai, kurių reikia patyrusiems specialistams. 

  „UASMaster“ apima pažangiausias technologijas, kurios yra pritaikytos teikti aukštos kokybės UAS duomenų rezultatus. Specialių algoritmų įtraukimas automatiškai duoda labai tikslius rezultatus ir reikalauja minimalių rankinių operacijų. UAS galima optimizuotai apdoroti su GPS palaikymu ir aukštos kokybės tiesiogine georeferencija (pvz., Naudojant „Applanix APX-15“). Tai užtikrina stabilią ir patikimą fotogrammetrinę sistemą, suteikiančią puikių rezultatų be jokių specialių žinių ar patirties fotogrametrijos srityje.

   What's new in Trimble Inpho version 10

 • Alternatyvios prekės