DJI Zenmuse L2

 • DJI Zenmuse L2

  14500 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  DJI naujausia LiDAR sistema - Zenmuse L2, kuri skirta tiksliam ir kokybiškam 3D duomenų rinkimui. Šiame sensoriuje integruota 4/3 CMOS RGB kartografavimo kamera, „Livox LiDAR" modulis ir didelio tikslumo IMU. Jis gali skenuoti sudėtingus objektus iš didesnio atstumo ir greičiau generuoti tikslius taškų debesis. Tai puikus įrankis įvairių pramonės šakų specialistams, įskaitant geodeziją ir kartografiją, energetiką, miškininkystę ir statybas. 

  Mūsų paruošto vebinaro ,,Dronai ir 3D lazerinis skenavimas" įrašą galite pamatyti čia: VEBINARO ĮRAŠAS

  Gamintojas
  DJI
  Prekės ženklas
  DJI
 • Sujungus GNSS ir didelio tikslumo IMU, L2 pasiekia 4 cm vertikalų ir 5 cm horizontalų tikslumą;
  Palaiko iki 5 lazerio atspindžių grįžimų, todėl padidėja galimybė rinkti žemės duomenis miškingose teritorijose;
  Palaiko du skenavimo režimus (LiDAR ir fotogrametrijos duomenis, išlaikant "True Color LiDAR" duomenis), todėl idealiai tinka tiksliems topografiniams tyrimams atlikti.  Nereikia laukti 5-10 minučių, kol IMU susikalibruos, todėl bepiločių orlaivių pilotai gali nelaukdami atlikti skrydžio misijas;
  L2 kartu su M350 dronu vienos misijos metu gali surinkti duomenis iš 2,5 kv. km ploto.
  Aptikimo diapazono padidėjimas net 30%. L2 gali aptikti nuo 250 metrų esant 10% atspindžiui ir 100 klx ir iki 450 metrų esant 50% atspindžiui ir 0 klx. Įprastas eksploatacinis aukštis dabar siekia 120 metrų, o tai ypač padidina eksploatavimo saugą ir efektyvumą.  Sumažintas lazerio taškas 4 × 12 cm @ 100 m, tik penktadalis L1 lazerio taško dydžio, L2 ne tik aptinka mažesnius objektus su daugiau detalių, bet ir gali prasiskverbti į tankesnę augmeniją, sukurdamas tikslesnius skaitmeninius aukščio modelius (DEM).
  Tiek vieno, tiek daugkartinio grįžimo režimais L2 gali pasiekti maksimalų taškų masyvo emisijos greitį - 240 000 taškų per sekundę, leidžiantį surinkti daugiau duomenų per tam tikrą laikotarpį.


    

   

   

    

 • Alternatyvios prekės