Kartografijos renginys „Vilties" specialiojoje mokykloje-daugiafunkciame centre

Kartografijos renginys „Vilties" specialiojoje mokykloje-daugiafunkciame centre

Gegužės 3 dieną „Vilties" specialiojoje mokykloje-daugiafunkciame centre vyko jau antrasis Kartografijos magistrantų renginys, kur prisidėjo taip pat GeoNovus įmonė.

Kartografijos renginys buvo įspūdingas ir įtraukiantis daug dalyvių. Kiekvienas dalyvis gavo žemėlapį su paslėptais nurodymais, vedančiais į skirtingas vietas. Kiekvienoje vietoje jie turėjo rasti paslėptą lobį.

Programėlė, sukurta specialiai šiam renginiui, leido dalyviams sekti savo progresą realiu laiku, rinkti taškus už kiekvieną atliktą užduotį ir konkuruoti su kitomis komandomis. Tai pridėjo dar daugiau azarto, nes visi norėjo būti pirmieji, suradę lobį.

Vienas iš renginio akcentų buvo drono panaudojimas. GeoNovus atstovas Valdemar papasakojo apie drono panaudojimo galimybės, pademonstravo, kaip tinkamai pasiruošti drono skrydžiui. DJI Mavic 3 Enterprise skrido virš „Vilties" specialiosios mokyklos-daugiafunkcinio centro, stebėdamas dalyvių judėjimą ir suteikdamas įspūdingų vaizdų tiek iš viršaus, tiek iš šono. Tai suteikė renginiui papildomo dinamizmo.

Renginio pabaigoje visi dalyviai susirinko aikštėje, kur buvo paskelbti nugalėtojai ir apdovanoti prizais. Tačiau svarbiausia buvo ne prizai, o bendras džiaugsmas ir bendruomenės jausmas. Dalyviai bendravo, dalijosi įspūdžiais.

Lobių paieškos renginys buvo tikrai sėkmingas. Visi išėjo su šypsenomis ir geru nusiteikimu, žinodami, kad jie ne tik patyrė nuotykį, bet ir prisidėjo prie bendruomenės stiprinimo.