MicaSense Altum-PT

 • MicaSense Altum-PT

  Šią prekę turime sandėlyje.

  Optimizuotas „trys viename“ sprendimas pažangiems nuotolinio stebėjimo ir žemės ūkio tyrimams.
  Sklandžiai sujungia 12 MP didelės raiškos panchromatinį jutiklį, naują šiluminį jutiklį, kuris užtikrina dvigubai didesnę skiriamąją gebą nei ankstesnis Altum, ir penkias atskiras spektrines juostas(bands). 

  Dėl didelės skiriamosios gebos jis yra puikus jutiklis, skirtas ML(machine learning) augalų lygiu, pvz., ankstyvo derliaus skaičiavimo etapui. Jame taip pat yra visuotinis užraktas, kad rezultatai būtų be iškraipymų, atviros API ir naujas saugojimo įrenginys, leidžiantis užfiksuoti iki 2 nuotraukų per sekundę. 

 • Didelio erdvinė raiška

  „Altum-PT“ turi itin didelės skiriamosios gebos panchromatinį jutiklį, leidžiantį „paryškinti“ daugiaspektrinius vaizdus ir galiausiai padidinti daugiaspektrinių duomenų erdvinę skiriamąją gebą: 1,2 cm (0,47 colio) visos paryškintos žemės skiriamoji geba skrendant 60 m (200 pėdų) atstumu. ). 

   

  Atnaujintas termovizinis sensorius
  Naujajame Altum-PT yra įmontuotas 320 x 256 FLIR Boson, kuris įrašo šiluminius žemėlapius dvigubai didesne nei senesni Altum skiriamąja geba ant žemės – 17 cm nuo 60 m skrydžio aukščio. 

   

  Kalibruojamas daugiaspektrinis vaizdas

  CRP 2 Nauja kompaktiška kalibruoto atspindžio skydelio versija.

  DLS 2  Naujos kartos šviesos jutiklis su pažangiausia technologija apšvietos ir saulės kampo matavimams. Tai suteikia tikslesnius, patikimesnius duomenis, labai sumažina papildomo apdorojimo poreikį ir iš esmės pagerina radiometrinį tikslumą. Naudojant integruotą GPS, ji yra lengvai suderinamas su, bet kokių orlaivių. 

 • Alternatyvios prekės