Vebinaras ,,Dronai ir 3D lazerinis skenavimas"

Vebinaras ,,Dronai ir 3D lazerinis skenavimas"

Ar jūs galvojote apie tai, kaip 3D lazerinis skenavimas bepiločiu orlaiviu gali pagerinti jūsų kasdieninį darbą? Norėtumėte sužinoti, kaip kartografuoti su Lidar dronu ir pasiekti norimą rezultatą? 

Per vasarį ir kovąį atlikome daugiau nei dvidešimt kartografavimo misijų su DJI Zenmuse L1, DJI Zenmuse L2 ir Phoenix Recon XT Lidar sensoriais.

Vebinare:

Aptarsime DJI Matrice M350 RTK droną ir suderinamus su juo LiDAR sensorius: DJI Zenmuse L1, L2 ir Pheonix RECON-XT. Išsamiau paaiškinsime, kokią technologiją jos naudoja ir kuo skiriasi.
Palyginsime gautus rezultatus su GPNS imtuvu koordinuotais taškais ir su antžeminiu Trimble X7 skeneriu nuskenuota medžiaga.
Pristatysime duomenų rezultatus, gautus naudojant programinę įrangą: DJI Terra, Trimble Business Center ir Trimble RealWorks.
Dalinsimės vaizdo įrašu, parodydami, kaip atrodo duomenys, surinkti naujuoju DJI Zenmuse L2 Lidar'u. Viršuje matysite taškų masyvą, žemiau – įvairius klasifikavimo rezultatus ir palyginimą su DJI Mavic 3 Enterprise fotogrametrine medžiaga.