DJI Zenmuse P1

 • DJI Zenmuse P1

  6500 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  • Tikslumas be GCPs: 3 cm horizontaliai / 5 cm vertikaliai 
  • Didelis efektyvumas: 3 km2 per vieną skrydį 
  • 45 MP kadrų sensorius 
  • 3- ašių stabilizuotas laikiklis, išmanus užfiksavimas 
  • Bendras mechaninis fotografavimas, greitis: 1/2000 sekundės 
  • TimeSync 2.0 – sinchronizavimas mikrosekundžių lygiu 
  Gamintojas
  DJI
 • DJI Zenmuse P1 yra pažangi oro nuotolinio matavimo sistema, specialiai sukurti geodeziniams, žemėlapiavimo ir matavimo užduočių sprendimui. Ši sistema pasižymi aukščiausios raiškos kamera ir kitomis pažangiomis funkcijomis, siekiant užtikrinti tikslius ir kokybiškus matavimus iš oro.
  Pagrindinės savybės:
  Aukštos Raiškos Kamera: Zenmuse P1 įtraukia aukštos raiškos kamerą, suteikiančią galimybę gauti išskirtinius vaizdus ir matavimus su didžiule detalės raiška. Tai leidžia tiksliai atlikti žemėlapiavimo ir matavimo užduotis.
  Tikslus Georeferencijavimas: Sistemoje integruotas pažangus georeferencijavimo mechanizmas, kuris užtikrina gautų duomenų tikslumą ir tiesioginį susiejimą su žemės paviršiumi.
  Automatinis Nustatymas: Zenmuse P1 sugeba automatiškai nustatyti oro nuotolinio matavimo priemonių konfigūraciją, palengvinant naudotojo darbą ir užtikrinant optimalų rezultatų gavimą.
  Integracija su DJI Matavimo Platformomis: Ši sistema sukurta veikti su DJI matavimo dronais ir kitomis oro platformomis, užtikrinant suderinamumą ir efektyvumą.
  Aptikimo ir Atpažinimo Funkcijos: Zenmuse P1 įtraukia pažangias aptikimo ir atpažinimo funkcijas, kurios palengvina objektų identifikavimą ir analizę tiesiogiai iš oro.
  Greitas Duomenų Surinkimas: Sistema leidžia greitai ir efektyviai surinkti didelius duomenų kiekius, taip suteikiant naudotojams galimybę atlikti efektyvias geodezines ir žemėlapiavimo operacijas. 

  Per vieną darbo dieną su P1 įveik 7,5 km2 . Padidinkite savo įstrižos fotografavimo misijos efektyvumą naudodami Smart Oblique Capture, kai kameros ašis automatiškai sukasi, kad fotografuotų skirtingais reikalingais kampais. Skrydžio zonos pakraštyje bus daromos tik rekonstrukcijai būtinos nuotraukos, todėl post-apdorojimo efektyvumas padidės nuo 20 %iki 50 %. 


  Puikus tikslumas:

  P1 turi bendrą mechaninį fotografavimą ir naują TimeSync 2.0 sistemą, kuri sinchronizuoja laika tarp modulių mickrosekundžių lygiu, tai leidžia vartotojams užfiksuoti tikslius duomenis skrydžio metu taip pat ir poziciją ir orentyrą.

  Universalumas:

  Sukurkite 2D, 3D modelius naudodami integruotą 3-ašių laikiklį, kurį galimą įrengti su 24/35/50mm objektyvais ir su įstriža išmaniaja užfiksavimo funkcija

   

  • 45MP sensorius
  • 4.4μm pikselių dydis
  • Fotografuoja kiekvienas 0.7 s per visą skrydį
  • TimeSync 2.0 sinchronizuoja kamerą, skrydžių kontrolerį, RTK modulį ir laikiklį mikrosekundiniu lygiu

   

  2D ortofoto žemėlapis:

  Sukurkite ortofoto be GCPs naudodami P1, kuris tinka vidutinio ir didelio ploto operacijoms

  3D įstriža misija:

  Lengvai įstrižus vaizdus gauti iš įvairių kampų, kurie atitiktų 3D modeliavimo reikalavimus visose pramonės šakose, tokių kaip miestų planavimas centimetrų tikslumu

  Detali modelio misija:

  Įsigykite itin didelės skiriamos gebos vaizdo duomenis iš saugaus atstumo, kuris tiksliai atkuria smulkias tekstūras, struktūras ir savybes, kad galima būtų rekonstruoti, atlikti geologinius tyrimus, hidraulinę inžineriją ir daugiau

  Kartografavimo misija:

  Surinkite geografinę informaciją apie didelius plotus skrydžio metu naudodami DJI Terra, kad komanda galėtų priimti sprendimus vietoje