Autel Evo II Pro V3

 • Autel Evo II Pro V3

  2500 
  Prekė išparduota.
  Susisiekite

  Pagrindiniai šio drono privalumai:

  • Maksimalus skrydžio laikas: 40 min;
  • Paruošimas skrydžiui vos per 1 minutę;
  • 1 colio CMOS 20 MP sensorius;
  • Atsparumas vėjui iki 12 m/s;
  • Naudojimo aplinkos temperatūra nuo -10 °C iki +40°C;
  • Svoris 1187 g;
  • 360° kliūčių išvengimas;
  • Vaizdo skiriamoji geba 6k;
  • Nėra neskraidymų zonų.
 • Autel Evo II Pro V3 dronas sukurtas išskirtiniems misijoms, gaunant raiškius vaizdus ir tiklsius duomenys, todėl leidžia atlikti užduotis aukščiausiu lygiu.

  Įspūdingas šio drono ypatumas yra Sony 1 colių CMOS jutiklis, turintis 20 megapikselių. Šis sensorius suteikia galimybę mėgautis 6K vaizdo įrašu, kuris pasižymi nepaprastu aiškumu, o tai leidžia pamatyti pasaulį visiškai kitomis akimis.

  Autel Evo II Pro V3 ne tik puikiai veikia prie dienos šviesos, bet ir sugeba užfiksuoti objektus prieblandoje. Tai pasiekiama dėl Autel inovatyvaus "Moonlight Algorithm 2.0" ir patobulinto CMOS jutiklio, kuris leidžia vakarais užfiksuoti kraštovaizdžių žavesį su minimaliu „triukšmu“.

  Galimybė naudotis 16x skaitmeniniu priartinimu, kuris leidžia pastebėti mažiausias detales nutolusias nuo jūsų. Kiekvienas užfiksuotas vaizdas tampa meninės vertės, kiekvienas filmuotas momentas bus įamžintas su išskirtine kokybe.

  Dėl suderinamumo su Pix4D, Autel Evo II Pro V3 tampa patikimu pagalbininku avarijų rekonstrukcijoje ir detaliai dokumentacijai. Tai leidžia kurti tikslią ir išsamią vaizdinę medžiagą analizei ir darbui su duomenimis.

  Šis dronas yra ne tik skraidymo priemonė, tai - darbo įrankis, leidžiantis atlikti įvairiausias užduotis. 40 minučių skrydžio laikas leidžia skraidyt ilgiau nekeičiant baterijų, o drono greitis iki 20 m/s leidžia gauti dinamiškus ir įspūdingus kadrus.

  3 ašių stabilizatorius leidžia fiksuoti sklandų ir kinematografinį vaizdo įrašą. Stabilizatoriaus pakrepimo diapazonas nuo -135° iki +45° suteikia galimybę kurti puikius kadrus.

   

  Patogus ir išmanus valdymo pultas leidžia sklandyti danguje patiriant sklandų vaizdo perdavimą. Autel Evo II Pro V3 įspūdingas perdavimo nuotolis, iki 15 kilometrų užtikrina, kad nepraleisite nė vienos akimirkos, nepriklausomai nuo to, kaip toli nuo žemės esate.

  Nesvarbu ar esate profesionalus drono pilotas, ar užsidegęs entuziastas, Autel Evo II Pro V3 atitiks visus jūsų lūkesčius su savo paprastomis funkcijomis, tačiau įspudingu veiklos efektyvumu. 2340x1080 raiškos ekranas ir iki 3 valandų valdymo pulto darbo laikas leis jums mėgautis ilgais skrydžiais be jokių apribojimų.

  Omnidirectional Sensing System užtikrina, kad bepilotis orlaivis visada stebės aplinką visomis kryptimis, todėl galėsite skraidyti pasitikėdami ir nebijodami užkliūdyti medžius ar kitus objektus kelyje.

  Naudodami 1 colių CMOS jutiklį, ekvivalentinį 29 mm židinio nuotolį ir diafragmos diapozoną, nuo f/2.8 iki f/11, užfiksuosite momentus su dižiausiu tikslumu. Jūsų nuotraukos ir vaizdo įrašai taps kaip unikalios kelionės jūsų galerijoje.