• PIX4Dmapper

  Šią prekę turime sandėlyje.

  PIX4Dmapper - automatizuota fotogrametrinė programinė įranga
   

  Ypatybės:

  • Pilnai automatizuotas ir intuityvus duomenų apdorojimo procesas
  • Duomenų importavimas iš daugelio gamintojų bepiločių orlaivių
  • Taškų masyvų (Point clouds), paviršiaus ir reljefo modelių sukūrimas. Taškų masyvo klasifikacija
  • Sukuriamos skaitmeninės ortofotografinės nuotraukos (klasikinės ir tikrosios ortofoto)
  • Tikslus projektų geo-orientavimas, naudojant kontūrženklius (ir be kontūrženklių)
  • Automatinis kontūrženklių (GCP) aptikimas
  • Viename projekte palaikomi skirtingų bepiločių orlaivių duomenys; nuo fiksuoto sparno lėktuvėlių, multi rotorinių kopterių ar ranka fotografuojančių įrenginių, net ir su netaisyklingais nuotraukų rinkimo maršrutais
  • Nuotraukos gali būti tiek statmenos, tiek įžambinės į fotografuojamą objektą
  • Vaizdo plokštės panaudojimas duomenų apdorojime (angl. GPU acceleration)
  • Duomenų eksportas į daugumą populiarių formatų
  • Detali rezultatų ataskaita po duomenų apdorojimo 
 • Pradiniai duomenys

  PIX4Dmapper palaiko pačius įvairiausius duomenų formatus. Importuokite RGB, termines, ar multispektrines nuotraukas surinktas su bet kokia kamera ir bet kokiu dronu. Yra galimybė importuoti ir video failus, kurių kadrus taip pat panaudosite fotogrametrijos procese. Viename projekte gali būti importuoti skirtingi nuotraukų formatai (skirtingos kameros). RTK/PPK + IMU duomenys leidžia greičiau ir tiksliau apdoroti duomenis. Papildomai gali būti importuotas ir taškų masyvas iš kurio galime generuoti DSM ir ortofoto žemėlapį.

  Kontūrženklių importas padės pasiekti maksimalų tikslumą, ar atlikti projekto kontrolę, jei naudojate RTK dronus.


  Duomenų apdorojimas

  PIX4Dmapper leis sukurti visus tradicinius fotogrametrijos produktus: taškų masyvą, paviršiaus modelį ir ortofoto žemėlapį. Papildomai galite sukurti ir 3D modelius Mesh formatu. Geriausią rezultatą pasieksite naudodami mechaninio užrakto kameras, tačiau PIX4Dmapper turi algoritmą leidžiantį fotogrametrijoje naudoti ir skaitmeninio užrakto kameras (pvz. GoPro, DJI Mavic serija) skaičiavimuose koreguojant nuotraukų iškraipymus.

  Programinė įranga leidžia filtruoti ir klasifikuoti taškų masyvus. Klasifikavimas atliekamas į žemės paviršių, kelius, aukštą augmeniją, pastatus ir infrastruktūros objektus.

  Kontrolė

  Kokybės ataskaita leis įvertinti atliktų skaičiavimų tikslumą. Taip pat rezultatus galėsite peržiūrėti ir įvairiuose 3D vaizdo rėžimuose. Galėsite matyti ir redaguoti tvirtus taškus (kontūrženklius) ar net ir sugeneruotus nuotraukų ryšio taškus. Matysite kontūrženklių ir ryšio taškų paklaidas.

  Esant poreikiui pačioje PIX4Dmapper galėsite redaguoti taškų masyvą, 3D mesh'ą, DSM paviršiaus modelį.

  Matavimai

  Galite atlikti tradicinius matavimo uždavinius. Taško, linijos, ploto ar tūrio. Tūrio matavimai atliekami sukūrus paviršiaus modelį DSM. Galimybė importuoti .shp poligoną su riba tūrio skaičiavimams. Tūrio skaičiavimams galima nurodyti įvairią referencinę ribą: žemiausią, aukščiausią taškus, plokštumą ar vieną aukščio tašką.

  Atliktų skaičiavimų rezultatus galima eksportuoti.

  Kitos funkcijos

  Naudodami multispektrinio drono surinktus duomenis galime susigeneruoti NDVI žemėlapius automatiškai, bei galime rankiniu būdu nurodyti kuriuos spektrus panaudoti žemėlapių kūrimui.

  Galime kurti fragmentuotus žėmelapius (ang. tiled) .osgb ir .slpk (Esri) formatais.

  Kurti ir eksportuoti horizontales .shp, .dxf ir .pdf formatais

  Kurti video animacijas .mp4 ir .avi formatais

  Mokymai ir sertifikavimas

  Pix4D pateikia įvairios mokomosios medžiagos internetinių seminarų, video, tiesioginių konsultacijų ar internetinių kursų pavidalu. Yra suteikiama galimybė išsilaikyti Pix4Dmapper sertifikavimo egzaminą. Papildomos informacijos apie darbą su Pix4D programinėmis įrangomis galima rasti dedikuotame bendruomenės forume. Daugiau informacijos apie mokymus ir pagalbą: https://training.pix4d.com/