• Delair UX11

  18400 
  Prekė išparduota.
  Susisiekite

  „Delair UX11“ tai yra bepilotis orlaivis, skirtas profesionaliam kartografavimui. „UX“ suteikia didelį produktyvumo padidėjimą, jis užtikrina paprastą naudojimą ir kokybiškus duomenis. 

 • „Delair UX11“ yra idealus bepiločių orlaivių sprendimas, leidžiantis tiksliai ir lengvai sudaryti žemėlapį. Jis siūlo integruotas funkcijas prieš skrydį, skrydžio metu ir po jo. Jame yra kamera, centimetro tikslumo GNSS sensorius ir tiek 2,4 GHz belaidis, tiek 3G / 4G ryšys.

  Didelių plotų kartografavimas:

  UX11 yra labai produktyvus, jis gali skristi iki 59 minučių taip pat jis turi ilgą skrydžio nuotolį (53 km). Vienu skrydžiu galite apskraidyti 120 ha 120 metrų aukštyje.

  Dviejų kanalų ryšio sistema:

  BVLOS ryšys užtikrina neribotą skrydžio atstumą naudojant mobilųjį 3G / 4G ryšį arba 2,4 GHz radijo ryšį.


  Integruota darbo eiga:


  „Delair Flight Deck“ – paprasta „Android“ misijos planavimo ir stebėjimo programa – apsaugos sąrašas prieš skrydį, neskraidymo zonos, moderni sąsaja, skrydžio duomenys.-

  Patogus ir lengvas transportavimas:

  UX11 yra lengvas (tik 1,5 kg) ir lengvai nešiojamas. Rinkinyje yra kompaktiškas nešiojimo dėklas (43 x 36 x 80 cm), kurį galite lengvai nešiotis (13 kg).

  Greitas ir lengvas paruošimas:

  „Delair UX11“ yra lengva paruošti- tereikia suspausti du sparnus ir viskas paruošta. Surinkti droną užtrunka mažiau nei 5 minutes.

  Lengvas valdymas planšetiniame kompiuteryje:

  „Delair Flight Deck“ - paprasta „Android“ misijos planavimo ir stebėjimo programa - apsaugos sąrašas prieš skrydį, neskraidymo zonos, moderni sąsaja, skrydžio duomenys.

  Lengvas ir automatinis skrydis:

  Kilimas atliekamas rankiniu būdu. Tai taip paprasta. Norint valdyti „Delair UX11“, jums nereikia būti patyrusiu bepiločių orlaivių pilotais. Jis yra visiškai automatinis. Suplanuokite skrydį vos keliais paspaudimais naudodamiesi planšetinių kompiuterių programine įranga ir paleiskite droną - skrydis ir nusileidimas vyks autopilotu.

  Tikslus ir automatinis nusileidimas:

  Tikslus „paukščio“ kilimas ir nusileidimas (BTOL) - kilimas ir leidimasis ribotais kampais (30 laipsnių) uždarose vietose. Taip pat naudojamas mažo greičio tūpimas naudojant nuotolinio stebėjimo technologiją.

  Dronų duomenų valdymas:

  Po nusileidimo „Delair After Flight“ programinė įranga padeda filtruoti, pasirinkti ir apdoroti neapdorotus duomenis, atsisiųntus juos į kompiuterį. Jūs išsaugote vaizdus (JPG, TIFF) automatiškai sutvarkytu būdu, kuris yra paruoštas eksportuoti į bet kurią fotogrametrijos programinę įrangą, įskaitant „Trimble“ verslo centrą (.jxl išvestis).

  Debesų kompiuterija:

  Išnaudokite visus savo bepiločių orlaivių duomenis: „Delair UX11“ siūlo kreditus už jūsų duomenų apdorojimą „Delair Aerial Intelligence Platform“. Greitai analizuokite duomenis ir paverskite surinktus duomenis galimybėmis. Peržiūrėkite, įvertinkite, komentuokite ir bendrinkite naudojamus duomenis.

  Geriausia klasėje ir visiškai integruota kamera:

  „Delair UX11“ turi visiškai integruotą „Delair“ suprojektuotą RGB kamerą, siūlančią 1 cm GSD galimybes.


  Tiesioginė kokybės kontrolė:

  Skrydžio metu galite patikrinti fotoaparato nustatymus ir kokybę, naudodamiesi radijo stoties valdymu. Dabar jau skrisdami žinote, kad surinkti duomenys yra verti darbo.