• MagDrone R3

  Šią prekę turime sandėlyje.

  Bendrieji techniniai duomenys 

  • Darbinė temperatūra -20°C iki +50°C ;
  • Maitinimas 11,1 V; 1 950 mAh Li-Ion pakartotinai įkraunama baterija;
  • Svoris / su Li-Ion baterija 750 g / 884 g; 
  • Sensorių skaičius 3;
  • Atstumas tarp jutiklio sensorių 1000 mm  
 • Sensys MagDrone R3 yra dronų pagrindu sukurta magnetometro sistema, skirta geofiziniams tyrimams. Su R3 galite greitai ir efektyviai atlikti magnetinio lauko matavimus iš oro. Tai leidžia jums tiksliai nustatyti magnetinio lauko anomalijas, nuo mineralų telkinių, metalo nuolaužų, požeminių struktūrų ir aplinkos taršos šaltinių esančius po žeme.

  MagDrone R3 - Mažiausia apkrova ir daugiau.

  MagDrone R3 yra ypač universalus magnetometro tyrimo rinkinys, skirtas pritvirtinti prie bet kurio UAV / drono, kurio minimali apkrova yra 1 kg.

  Paruoštas naudojimui

  Rinkinį sudaro itin lengvas anglies pluošto vamzdelis su dviem įmontuotais 3 ašių 150pT raiškos Fluxgate sensoriais, 1 mygtuko duomenų kaupiklis su vidine SD kortele, įkraunamos baterijos ir integruotas GPS. Šis magnetometras sukurtas ir optimizuotas mažiems ir vidutinio dydžio žvalgybiniams UAV / dronams, kurie yra pritaikyti gabenti lengvesnius krovinius, tačiau turintys ilgesnį skrydžio laiką.

  Kompaktiškas įrankis

  Dėl 200 Hz imties dažnio MagDrone R3 galima tiesiogiai pritvirtinti prie drono nusileidimo kojų arba važiuoklės – net ir prie pat propelerių! Palyginti su kitais magnetometrais, MagDrone R3 gali atskirti variklio triukšmą, tinklo dažnius, laikinus trikdžius ir žemės signalą.

  Universalus naudojimas

  Priklausomai nuo UAV / drono galimybių, manevringumo ir GPS tikslumo, MagDrone R3 tyrimų rinkinys gali būti naudojamas bendrosios paskirties tyrimams, su mokslu susijusioms magnetinėms kartografijoms, paslėptų mineralų tyrinėjimams, taip pat saugumui svarbioms operacijoms. Tai gali apimti bombų ir šaudmenų aptikimą, taip pat prevencinį teritorijų ir stovyklų stebėjimą nuo galimo Įsibrovimo.