• MagDroneR4

  Šią prekę turime sandėlyje.

  Bendrieji techniniai duomenys 

  • Darbinė temperatūra -20°C iki +50°C;
  • Maitinimas 18 V; 1500 mAh Li-Ion pakartotinai įkraunama baterija; 
  • Svoris / su Li-Ion baterija 2700 g / 3000 g; 
  • Sensorių skaičius 5;
  • Bendras energijos suvartojimas 10 W;
  • Atstumas tarp jutiklio centrinių taškų 250/500 mm;  
 • „MagDrone R4“ yra itin universalus magnetometro tyrimo rinkinys su penkiais triašiais „Fluxgate“ sensoriais, kuriuos galima pritvirtinti prie bet kurio UAV / drono, kurio naudingoji apkrova yra 3000 g. Jis skirtas didelio ploto tyrimams, kai žmonių ar transporto priemonių galimybės atlikti žemės tyrimus pasidaro itin sudėtingos.

  MagDroneR4 – didelės raiškos žemėlapių sudarymas

  Priešingai nei R3, MagDroneR4 naudojamas didelės raiškos žemėlapių sudarymui, siekiant aptikti mažus ir kompaktiškus metalo nuolaužus, objektus ir struktūras esančias po žeme, pavyzdžiui, bombas, amuniciją ar praeities gyvenviečių likučius. Dėl unikalaus sulankstymo mechanizmo jutiklių atstumas yra 25 cm arba 50 cm, o anglies pluošto pradalgės plotis yra 2,5 m. Skenuojant visu plotu našumas yra 3–4 ha per valandą.

  MagDroneR4 valdymas vėlgi toks pat paprastas, kaip su R3. Jame yra tik vienas mygtukas ir integruotas serveris, kurį galima pasiekti iš bet kurio WIFI įrenginio, pavyzdžiui, išmaniųjų telefonų, planšetinių kompiuterių ar nešiojamųjų kompiuterių. Tai padeda lengvai nustatyti, konfigūruoti, patikrinti sistemą, taip pat nuotoliniu būdu paleisti / sustabdyti įrašus ir duomenų atsisiuntimą. „MagDrone“ duomenų įrankis padeda atpažinti jau nuskristas trajektorijas, iškirpti, filtruoti ir kompensuoti neapdorotus duomenis, generuoja peržiūrą ir eksportuoja į įvairius formatus.

  MagDrone - triukšmo filtravimas

  Naudodami 200 Hz diskretizavimo dažnį, MagDrone serija gali lengvai filtruoti triukšmą iš tinklo dažnių, infrastruktūros arba UAV / drono propelerių. Todėl „MagDrone“ įrenginius galima patogiai ir paprastai montuoti tiesiai ant drono nusileidimo kojų arba važiuoklės.

  Universalus naudojimas

  R4 tyrimo rinkinys gali būti naudojamas atliekant bendrosios paskirties tyrimus, su mokslu susijusias magnetines kartografijas, taip pat atliekant su saugumu susijusias operacijas, tokias kaip bombų ir šaudmenų aptikimas, minų žemėlapių sudarymas, prevencinis patikrinimas ir teritorijų bei stovyklų stebėjimas.