Trimble Inpho UASmaster

 • Trimble Inpho UASmaster

  Šią prekę turime sandėlyje.

  Inpho UASMaster - duomenų sukauptų nepilotuojamais orlaiviais fotogrametriniam apdorojimui.

  Ypatybės:

  • Sukuriami tekstūruoti taškų debesys (Point clouds), paviršiaus modeliai, reljefo modeliai
  • Paviršiaus ir reljefo modelių redagavimas ir klasifikacija
  • Sukuriamos skaitmeninės ortofotografinės nuotraukos (klasikinės ir tikrosios ortofoto)
  • Tikslus geodezinis UAS (angl. unmanned aerial systems) projektų geo-orientavimas, naudojant konturženklius
  • Automatinis ir pusiau automatinis kontūrženklių pažymėjimas
  • Duomenų importavimas iš bet kurio tipo ir gamintojo bepiločio orlaivio
  • Optimizuotas procesas apdoroti duomenis iš RKT ir PPK bepiločių orlaivių
  • Palaiko orlaivius su inercinėmis plokštėmis (pvz. Applanix APX-15)
  • Viename projekte palaikomi skirtingų bepiločių orlaivių duomenys; nuo fiksuoto sparno lėktuvėlių, multi rotorinių kopterių ar ranka fotografuojančių įrenginių, net ir su netaisyklingais nuotraukų rinkimo maršrutais
  • Nuotraukos gali būti tiek statmenos, tiek įžambinės į fotografuojamą objektą
  • Integruotas duomenų eksportas į Trimble Business Center tolimesniam darbui su duomenimis
  • Detali ataskaita po duomenų apdorojimo 
 • Apdorokite duomenis gautus iš bet kokio bepiločio orlaivio 

  „UASMaster“ leidžia apdoroti duomenis, kuriuos renka beveik bet kokio gamintojo aparatinė įranga. Jis veikia tiek su fiksuoto sparno, tiek su sraigtasparnio tipo orlaiviais. Programinę įrangą pavyko sėkmingai apdoroti net naudojant rankines kameras, stebėjimo balionus ir kitų tipų nepilotuojamas oro sistemas.  

  Intuityvi darbo eiga

  Intuityvi darbo eiga suprantama ir fotogrametrijos naujokui.

  UASMaster apjungia nuotraukų koordinavimą, foto kameros kalibravimą, taškų masyvo (angl. point cloud) generavimą, ortofoto mozaikos paruošimą, kartu su pradinių duomenų ir rezultatų redagavimu, filtravimu, ir pagrindiniais CAD redagavimo įrankiais. Visa tai vienoje programinėje įrangoje. “Quick-Mode” režimas įgalina duomenų apdorojimą vienu žingsniu, arba galite rinktis daugiau lankstų duomenų apdorojimą renkantis nustatymus pažingsniui.

  Programinė įranga yra pilnai suderinama su kitais Inpho moduliais, kurie praplečia funkcionalumą esant poreikiui. UASMaster turi visus būtinus įrankius apdoroti sudėtingus projektus pasiekiant reikalaujamą tikslumą. 

  Kurkite tankų RGB taškų masyvą

  Automatiškai kurkite spalvotą takšų masyvą (DSM ar DTM - žemės ir reljefo paviršiaus modeliai) iš bepiločio surinktų nuotraukų. UASmaster paremta Vokiečių įmonės 25 metų patirtimi, bei nuolat tobulinamais moduliai (MATCH-T DSM).

  Vartotojas gali pasirinkti įvarius apdorojimo rėžimus įtakojančius apdorojimo greitį ir duomenų detalumą. Aukščio ir paviršiaus modeliai generuojami naudojant sudėtingus vidinius algoritmus, interpoliavimo procesus, triukšmų šalinimus, kad pasiekti reikalingą tikslumą ir detalumą. Sukurtas DSM (žemės paviršiaus modelis) puikia tinka tolimesniam filtravimui ir klasifikavimui norint paruošti DTM (reljefo paviršiaus modelis)

  Be to, vartotojas gali naudotis papildomais paviršiaus redagavimo įrankiai naudojamais DTMaster stereo modulyje. 

  „UASMaster“ apima pažangiausias technologijas, kurios yra pritaikytos teikti aukštos kokybės UAS duomenų rezultatus. Specialių algoritmų įtraukimas automatiškai duoda labai tikslius rezultatus ir reikalauja minimalių rankinių operacijų. UAS galima optimizuotai apdoroti su GPS palaikymu ir aukštos kokybės tiesiogine georeferencija (pvz., Naudojant „Applanix APX-15“). Tai užtikrina stabilią ir patikimą fotogrammetrinę sistemą, suteikiančią puikių rezultatų be jokių specialių žinių ar patirties fotogrametrijos srityje.

 • Alternatyvios prekės